Kalmar

Trädgårdsgatan 16
392 49 KALMAR

 0480-615 00

  kalmar@vosteknik.se

Jönköping

Oxtorgsgatan 3
553 17 JÖNKÖPING

 036-19 64 80

  jonkoping@vosteknik.se

Medarbetare

Bild på Ann-Sofi Boberg

Ann-Sofi Boberg

Civilingenjör

Direkt: 0480-615 21
Växel: 0480-615 00
E-post: ann-sofi.boberg@vosteknik.se

Lär känna Ann-Sofi Boberg
Bild på Åsa Blixte

Åsa Blixte

VD/Civilingenjör

Direkt: 0480-615 05
Växel: 0480-615 00
E-post: asa.blixte@vosteknik.se

Lär känna Åsa Blixte
Bild på Axel Rosen

Axel Rosen

Projektör

Direkt: 0480-615 08
Växel: 0480-615 00
E-post: axel.rosen@vosteknik.se

Lär känna Axel Rosen
Bild på Catarina Lund

Catarina Lund

Miljövetare

Direkt: 0480-615 14
Växel: 0480-615 00
E-post: catarina.lund@vosteknik.se

Lär känna Catarina Lund
Bild på Elise Johansson

Elise Johansson

Handläggare, miljökonsult

Direkt: 036-19 64 89
Växel: 036-16 64 80
E-post: elise.johansson@vosteknik.se

Lär känna Elise Johansson
Bild på Eva Djupfors

Eva Djupfors

Landskapsarkitekt

Direkt: 0480-615 20
Växel: 0480-615 00
E-post: eva.djupfors@vosteknik.se

Lär känna Eva Djupfors
Bild på Gunilla Lennartsson

Gunilla Lennartsson

Administratör

Direkt: 0480-615 01
Växel: 0480-615 00
E-post: gunilla.lennartsson@vosteknik.se

Lär känna Gunilla Lennartsson
Bild på Håkan Andersson

Håkan Andersson

Miljöingenjör

Direkt: 0480-615 12
Växel: 0480-615 00
E-post: hakan.andersson@vosteknik.se

Lär känna Håkan Andersson
Bild på Håkan Kinnerberg

Håkan Kinnerberg

Civilingenjör

Mobil: 0705 16 81 85
E-post: kinnerberg@comhem.se

Lär känna Håkan Kinnerberg
Bild på Ida Blomqvist

Ida Blomqvist

Landskapsarkitekt

Direkt: 0480-615 17
Växel: 0480-615 00
E-post: ida.blomqvist@vosteknik.se

Lär känna Ida Blomqvist
Bild på Ingela Redin

Ingela Redin

Karttekniker

Direkt: 0480-615 07
Växel: 0480-615 00
E-post: ingela.redin@vosteknik.se

Lär känna Ingela Redin
Bild på Isabella Långkvist

Isabella Långkvist

Miljövetare

Direkt: 036-19 64 84
Växel: 036-16 64 80
E-post: isabella.langkvist@vosteknik.se

Lär känna Isabella Långkvist
Bild på Joachim Lantz

Joachim Lantz

Ekologisk Ekonom

Direkt: 0480-615 04
Växel: 0480-615 00
E-post: joachim.lantz@vosteknik.se

Lär känna Joachim Lantz
Bild på Kristina Händevik

Kristina Händevik

Miljökonsult

Direkt: 0480-615 16
Växel: 0480-615 00
E-post: kristina.handevik@vosteknik.se

Lär känna Kristina Händevik
Bild på Lars Kylefors

Lars Kylefors

Civilingenjör

Direkt: 0480-615 13
Mobil: 070-2491648
Växel: 0480-615 00
E-post: lars.kylefors@vosteknik.se

Lär känna Lars Kylefors
Bild på Lisa Wändesjö

Lisa Wändesjö

Planeringsarkitekt

Direkt: 0480-615 22
Växel: 0480-615 00
E-post: lisa.wandesjo@vosteknik.se

Lär känna Lisa Wändesjö
Bild på Magnus Ottosson

Magnus Ottosson

Högskoleingenjör

Direkt: 036-19 64 87
Växel: 036-16 64 80
E-post: magnus.ottosson@vosteknik.se

Lär känna Magnus Ottosson
Bild på Maria Sandström

Maria Sandström

Civilingenjör

Direkt: 036-19 64 82
Växel: 036-16 64 80
E-post: maria.sandstrom@vosteknik.se

Lär känna Maria Sandström
Bild på Martin Palm

Martin Palm

Geovetare

Direkt: 036-19 64 86
Växel: 036-16 64 80
E-post: martin.palm@vosteknik.se

Lär känna Martin Palm
Bild på Martin Ståhl

Martin Ståhl

Högskoleingenjör

Direkt: 036-19 64 85
Växel: 036-16 64 80
E-post: martin.stahl@vosteknik.se

Lär känna Martin Ståhl
Bild på My Haeggblom

My Haeggblom

Högskoleingenjör

Direkt: 0480-615 09
Växel: 0480-615 00
E-post: my.haeggblom@vosteknik.se

Lär känna My Haeggblom
Bild på Olle Eidem

Olle Eidem

Civilingenjör

Direkt: 0480-615 19
Växel: 0480-615 00
E-post: olle.eidem@vosteknik.se

Lär känna Olle Eidem
Bild på Patrik Hultqvist

Patrik Hultqvist

VA-projektör

Direkt: 0480-615 15
Växel: 0480-615 00
E-post: patrik.hultqvist@vosteknik.se

Lär känna Patrik Hultqvist
Bild på Peter Sandström

Peter Sandström

Civilingenjör

Direkt: 036-19 64 83
Växel: 036-16 64 80
E-post: peter.sandstrom@vosteknik.se

Lär känna Peter Sandström
Bild på Staffan Stomrud

Staffan Stomrud

Civilingenjör

Direkt: 0480-615 06
Växel: 0480-615 00
E-post: staffan.stomrud@vosteknik.se

Lär känna Staffan Stomrud
Bild på Stefan Ljung

Stefan Ljung

Civilingenjör

Direkt: 0480-615 11
Växel: 0480-615 00
E-post: stefan.ljung@vosteknik.se

Lär känna Stefan Ljung
Bild på Wiktor Skoglund

Wiktor Skoglund

Geolog

Direkt: 036-19 64 88
Växel: 036-16 64 80
E-post: wiktor.skoglund@vosteknik.se

Lär känna Wiktor Skoglund

Våra arbetsområden

Porträttbild

Namn

Titel

Text